Omame 18 aastat kogemusi

Oleme kliendi jaoks alati telefonikõne kaugusel ja lahendame kõik tekkivad küsimused kiirelt.

HK Hall OÜ on Eesti ettevõte

Oleme suurima liuväljade käitamise kogemusega ettevõte Eestis. Meie hallatavatel objektidel saab uisutada ning hokit ja curling’ut mängida.

Meie eesmärk on pakkuda positiivset elamust jääl.

Teenuse osutamisel lähtume kliendi soovidest ja reaalsetest vajadustest. Pakume uuenduslikke ja ajakohaseid lahendusi. Turvalisuse tagamine liuväljadel on meie prioriteet.

Kliendid meist

Täname oma koostööpartnereid usalduse eest.

Tarmo Sulg

Ameti juhataja asetäitja
Tallinna Kommunaalamet

Harju tänava liuväli on hea näide avaliku ja erasektori koostööst. Usume, et Harju tänava liuväli vanalinnas on ainulaadne, väärtustab oluliselt linnaruumi ja aitab luua hea energiaga linna kuvandit. Atraktiivne ja hea kvaliteediga liuväli on muutunud enesestmõistetavaks ning võimaldab pakkuda iga ilmaga uisutamisteenust nii elanikele, linna külalistele kui ka Tallinna koolide õpilastele. Tasuta jääkasutuse võimaldamisega on Tallinna koolide külastuste arv kasvanud 11. aastaga üle kümne korra, küündides juba 20 000 õpilaseni hooaja kohta.

Tallinna Spordi-ja Noorsooamet

Tunneme HK Hall’iga seotud juhte enam kui 10 aastat ja olen nendega koostööd teinud väga laiapõhjaliselt. Nad on suutnud erakapitalil põhinevat jäähalli opereerida 17 aastat, on loonud koostöös Tallinna linnaga võimalused Harju tänavale ja Nõmme turule uisutamiseks juba enam kui 10 aastat. Viimane olulisim koostöö puudutab Tondiraba curling’u-areeni käivitamist 2014. aastast. Tallinna linnal on ainult rõõm selliseid partnereid ja oma valdkonna entusiaste omada.

Meie objektid

Kategooria:

Harju tänava Uisuplats

Meie objektid

Tondiraba curling’u-areen

Meie objektid

Jeti jäähall

Meie objektid

Nõmme Turu liuväli

Meie objektid

Teie liuväli

Tulevased projektid

Nõmme uisupark

Meie objektid